İlk Randevu

Bilmek istiyoruz

En son ne zaman diş hekimine gittiniz?
Herhangi bir sistemik hastalığınız (diayebet, hipertansiyon vs.), geçirilmiş önemli bir ameliyatınız, düzenli kullandığınız ilaçlar var mı?
Kadın iseniz hamilelik ya da hamilelik şüphesi ile bilgilerini bizimle paylaşın
Dişiniz ağrıyor mu?

 

Bizden ne bekliyorsunuz?

Protez, beyazlatma, laminate veneer gibi estetiğin ön planda olduğu uygulamalarda birbirimizi doğru anlamamızın önemli olduğuna inanıyoruz. Bize isteklerinizi yazılı olarak bildirin. Beklentilerinizle tedavi sonucunun uyuşacağından emin olarak işe başlamak istiyoruz.

Randevu bilgileri

212 66 15 ve 212 66 20 telefon numaralarından randevu alabilirsiniz. Randevu saatinizden 5-10 dakika önce klinikte olun. Geç kaldığınız takdirde kalan süre planlanan tedavi için yeterli olmazsa daha kısa süreli bir başka işlem yapılacaktır. Randevunuza gelemeyecekseniz bunu bize telefonla en az dört saat önce bildirin.

Kliniğimizin önünde park yeri bulunmaktadır.

Toplu taşıma ile gelecek olan hastalar Ç3(kırmızı tabelalı), Ç8 VE Güzelyalı (expres hariç) hatlarına binebilir.

Telefonla tedavi ücreti bilgisi verilmemektedir.

Ödeme bilgileri

 

Diğer tıp branşlarında geçerli olan dışarıdan hizmet alımı ve SGK anlaşması, genel diş hekimliği uygulamalarını kapsamamaktadır. TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği)’nin konu ile ilgili girişimleri hükümet nezdinde devam etmektedir.

Şimdilik engelli bireylerin diş tedavileriyle ilgili sevk hakları vardır. Ancak SGK’nın yapılan sevklerin ücretini ödememek için çıkardığı yönetmelikler neticesinde bu haklar zaman zaman ortadan kalkmaktadır. Türk Dişhekimleri Birliği’nin açtığı davaların kabul edilmesi sonucunda ise sevk hakkı tekrar kazanılabilmektedir. Bu kategoriye giren hastalar tedavi ödemelerini yaptıktan sonra tedavi ücretinin bir kısmını ya da tamamını SGK’dan alabilir. Hak kaybına uğramamak için SGK’dan ve sevk yaptıracağınız kurum olan ADSM (Ağız Diş Sağlığı Merkezleri)’nden o gün geçerli olan durumu ve gerekli tüm evrakları öğrenin ve temin edin.

Tek seansta biten diş çekimi, dolgu, diş taşı temizliği gibi işlemlerin ücretleri tedavi bitiminde alınmaktadır. İmplant, protez gibi daha uzun süren ve daha yüksek maliyetli ve kişiye özel tedavilere başlamadan önce birlikte size uygun bir tedavi ve ödeme planı belirliyoruz.